» O firmie

Obrączki

 • Obrączki

Kontakt

 • Jubiler Iwan
  Paulina Iwan
  ul. Batorego 11
  05-120 Legionowo
  NIP: 867-211-58-83
 • E-mail:biuro@jubileriwan.pl
 • Telefon881 302 882
  +48 22 100 22 91
 • Godziny działania sklepucodziennie 10.00 - 18.00, w soboty 9.00 - 14.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Naprawiamy

 • Naprawy

O firmie

JUBILER IWAN to biżuteria i upominki. Połączenie naturalnego piękna materiału, klasyki z fantazją i luksusem......
JUBILER IWAN działa na rynku polskiej biżuterii od 2010 r., jest kontynuacją firmy rodzinnej BOMAR istniejącej na rynku od ponad 20-stu lat , tworzonej przez zespół 20 fachowców . Nasi złotnicy starannie łączą tendencje panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii tworząc kolekcje biżuterii ślubnej tj. obrączki ślubne. Z pasji i zamiłowania do piękna kamieni naturalnych stworzyliśmy kolekcję biżuterii z krzemieniem pasiastym – kamieniem rzadszym niż diament oraz bursztynem.

W ofercie naszej firmy zajdziecie Państwo wiele upominków promocyjnych zdobionych bursztynem lub krzemieniem pasiastym, upominków z polską duszą m.in pendrive zdobione bursztynem, spinki do mankietu, brosze i wiele innych.

Upominki z “polską duszą” to piękno naturalnego materiału w idealnej formie, połączenie klasyki z fantazją i luksusem......

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt . Odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem produktu i etapami realizacji.


Przejdź do strony głównej